Dbając o kompleksową obsługę naszych Klientów, współpracujemy z pracownią architektury wnętrz – oferując pakiety wykończenia wnętrz w ramach programu „Pod klucz”.

Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard. Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.

Programy wykończeniowe wnętrz DEER DESIGN to przede wszystkim oferta kompleksowa, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz wypracowanie funkcjonalnych rozwiązań służących na lata.
 

W ramach wszystkich tych programów wyselekcjonowaliśmy materiały wykończeniowe najwyższej jakości w odpowiednich kategoriach cenowych, które dzielą się na 3 standardy podstawowe. Programy to tylko rama, na której się opieramy. Projekt zawsze powstaje indywidualnie i możliwe są wszelkie zmiany materiałowe.

W ramach programu „pod klucz” Klient otrzymuje paczkę projektów, wizualizacje, materiały wykończeniowe, nadzór i wykonanie prac budowlanych, usługę dekoracji oraz profesjonalną sesję zdjęciową. Dodatkowo możemy zaprojektować i wykonać meble na wymiar.
 
Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kompleksowe programy aranżacji „pod klucz”, które dzielą się na 3 standardy, a ich ceny kształtują się następująco:
 
  • Cena programu SMART life

    to 690 zł brutto za m2 powierzchni użytkowej mieszkania.

 
  • Cena programu MODERN life

    to 990 zł brutto za m2 powierzchni użytkowej mieszkania.

 POBIERZ KATALOG
 
  • Cena programu HIGH life

    to 1490 zł brutto za m2 powierzchni użytkowej mieszkania.

 POBIERZ KATALOG
jak to działa
pod klucz
wybierz program
kontakt