Sparrow Property Creation Sp. z o.o.

Kadra Zarządzająca

Marcin L. Wróbel, Prezes Zarządu
Absolwent Wydziału Businessu i Administracji Gospodarczej, Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji, Studiów Doktoranckich w Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej oraz podyplomowych studiów menadżerskich Master of Business Administration walidowanych przez Rotterdam School of Menagement Erasmus University. Wieloletni pracownik Przedsiębiorstwa Budowlano – Telekomunikacyjnego „MBT” Sp. z o.o., w którym obejmował kolejne stanowiska operacyjne i dyrektorskie, by ostatecznie zostać Pełnomocnikiem Zarządu. Efektywne zarządzanie firmą zostało potwierdzone uzyskaniem akcesu do elitarnego Klubu „Gazel Biznesu”.

Działalność deweloperską prowadzi aktywnie od 1996 roku. Współuczestniczy do dnia dzisiejszego jako Inwestor Zastępczy i Projekt Manager przy wielu przedsięwzięciach deweloperskich będąc jednocześnie Inwestorem i Deweloperem. W 2012 roku otrzymał nagrodę za budowę roku – „Rezydencja Naruszewicza”.

Piotr Ciechowicz, Prokurent
Absolwent studiów inżynierskich i magisterskich Politechniki Warszawskiej na wydziale Inżynierii Lądowej, kierunku budownictwo. Poza kierunkowym wykształceniem, ukończył w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie zarówno studia podyplomowe w specjalności wycen nieruchomości jak i w zakresie zarządzania – podyplomowe studia menadżerskie dla deweloperów. Ponadto posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno–budowlanej bez ograniczeń oraz jest członkiem Mazowieckiej Izby Inżynierów Budownictwa. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wiedzy na temat rynku nieruchomości prowadził z sukcesami wiele projektów w sektorze mieszkaniowym, biurowym, usługowo-handlowym oraz medycznym.

Apartamenty
Mieszkania
2
5.3
2

Długoletnie doświadczenie

Wybrane realizacje komercyjne i mieszkaniowe

Inwestujemy w trosce
o Twoją przyszłość

Wszystkie nasze inwestycje są dopracowane w najmniejszym szczególe aby zaspokoić oczekiwania naszych Klientów.

Wybieramy
najlepsze rozwiązania

Dobór technologii o najwyższym standardzie na rynku sprawia, że nasze inwestycje są gwarancją najwyższej jakości.